aktualnosci gpsystem.pl

drzwi pcv

drzwi pcv

okna pcv

Automatyka do bram i napęd

Produkty – Automatyka do bram, napęd – GP System


Automatyka do bram Nice , Beninca , Faac Sprzedajemy automatykę tylko renomowanych producentów zapewniających :

– wysoka jakość wyrobów co gwarantuje ich kilkunastoletnią pracę – dostęp nawet po kilkunastu latach do części – firmy te posiadają generalne przedstawicielstwa w Polsce ( nie jest to krótkotrwały import ) , sprawny serwis z magazynem części ( co pozwala po wielu latach pracy i pojawieniu się usterki naprawić go wymieniając cześć za 100- 150 – 200 zł a nie wymienić na nowy ).

 

LOGONICE_1 Firma Nice Polska istnieje od 1996 roku i w tym czasie zdobyła pozycję największego w kraju dystrybutora automatyki do bram i rolet. Nice dostarcza pełen asortyment automatów. Począwszy od automatyki do bram wjazdowych, garażowych, szlabanów ze sterowaniem radiowym, po automatykę osłonową – siłowniki do rolet okiennych oraz markiz. „Nice ułatwia życie” – to hasło i jednocześnie misja firmy. Produkty Nice zapewniają użytkownikowi bezpieczeństwo i większy komfort, a to, co je wyróżnia to wyjątkowa elegancja, nowoczesne wzornictwo i niezawodność. Nice Polska już od dawna jest stale obecna w gronie najlepszych na rynku polskich przedsiębiorstw, działających zgodnie z najwyższymi standardami biznesowymi, etycznymi i jakościowymi, czego potwierdzeniem są liczne certyfikaty i nagrody, m.in. certyfikat systemu zarządzania jakością zgodny z ISO, pięciokrotne wyróżnienie Solidna Firma czy też stała obecność w rankingu Gazel Biznesu. Nice otrzymał prestiżowy tytuł „LIDER RYNKU – Najlepsza w Polsce firma w zakresie dystrybucji automatyki do bram i rolet” potwierdzając w ten sposób silną pozycję w branży i umacniając swoją zdecydowaną przewagę konkurencyjną.

 

beninca Beninca Holding oferuje najszerszą na polskim rynku gamę specjalistycznych rozwiązań dla branży automatyki rezydencyjnej, przemysłowej i branży bramiarskiej.

W strukturze Holdingu Beninca znajdują się fabryki: BENINCA, RISE, CAB, BYOU, HI-MOTIONS.

BENINCA (Automatismi Beninca) – jedna z najstarszych firm w branży, produkuje od 35 lat we własnych fabrykach znajdujących się wyłącznie we Włoszech. Oferuje wysokiej jakości pełen asortyment automatyki do bram (napędy do bram przesuwnych skrzydłowych i garażowych wraz z akcesoriami), blokady parkingowe i szlabany.

Beninca Holding jest firmą rodzinną, dla której najważniejsza jest jakość produktów. Od kilku lat dynamicznie się rozwija, systematycznie rozszerzając asortyment, inwestując w nowoczesny wygląd produktów, dbając jednocześnie o ich wysoką jakość i innowacyjność.

HOLDING BENINCA dystrybuuje swoje produkty na całym świecie poprzez sieć ponad 100 filii i przedstawicielstw. W Polsce produkty Holdingu Beninca sprzedawane są w filii BENINCA POLONIA.

 

faac_2 W Polsce produkty Firmy FAAC obecne są od 1998 roku i znane są ze swej trwałości oraz niezawodności. Są w stanie sprostać różnorodnym oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów zarówno indywidualnych, jak i instytucjonalnych.

Priorytetem Firmy FAAC jest także bezpieczeństwo i zapobieganie ewentualnym wypadkom związanym z automatycznym działaniem bram, drzwi i zapór. Bezpieczeństwo gwarantuje technologia hydrauliczna- uznana w świecie za najbezpieczniejszą, jak również dostosowanie wyrobów FAAC do standardu UNI 8612, oraz najnowszych europejskich wymagań dla uzyskania znaku CE.

Firma FAAC rocznie produkuje ponad 300 tysięcy napędów, a wszystkie są zgodne z normami europejskimi gwarantowanymi przez powszechnie uznane instytucje. FAAC jest niekwestionowanym liderem w sektorze automatyki w całej Europie i od 1965 roku oferuje swoim klientom najlepszy produkt zaznaczając, iż jest to „automatyka na całe życie”.

 

orangeNapęd do bram skrzydłowych Beninca

Bill , Bob, KBN – siłowniki elektromechaniczne do bram skrzydłowych o długości skrzydła do 1,8 m lub 5,0 m

orangeNapęd do bram skrzydłowych Nice Wingo

Wingo i Wingo-L – siłowniki elektromechaniczne do bram skrzydłowych o długości skrzydła do 1,8 m lub 3,0 m

orangeNapędy do bram skrzydłowych firmy FAAC

Automatyka FAAC to idealne rozwiązanie do bram przydomowych, półprzemysłowych i przemysłowych.

orangeNapęd do bram przesuwnych Beninca Bull

Siłownik elektromechaniczny do bram przesuwnych o ciężarze do 2000 kg.
orangeNapęd do bram przesuwnych Nice Road

Siłownik elektromechaniczny do bram przesuwnych o ciężarze do 200 kg..
orangeNapęd do bram przesuwnych Nice Robo

Siłownik elektromechaniczny do bram przesuwnych o maksymalnym ciężarze do 300 kg, 400 kg, 500 kg lub 600 kg.

orangeNapęd do bram przesuwnych Nice Thor

Siłownik elektromechaniczny do bram przesuwnych o maksymalnym ciężarze do 1500 kg.

orange Napędy do bram garażowych Beninca

Siłowniki elektromechaniczne z napędem łańcuchowym o sile uciągu 500N i 750Ni 1100N do bram garażowych.

orangeNapędy do bram garażowych Nice Shel

Siłowniki elektromechaniczne z napędem łańcuchowym o sile uciągu 500N i 750N do bram garażowych o powierzchni do 8,4 m2 i 11 m2

orangeNapędy do bram garażowych Nice Spido, Spider

Siłowniki elektromechaniczne z napędem łańcuchowym o sile uciągu 650N – do bram o powierzchni do 9 m2 i 1000N – do bram garażowych o powierzchni do 13 m2.

Comments are closed.