aktualnosci gpsystem.pl

drzwi pcv

drzwi pcv

okna pcv

Przeciwpożarowe bramy przemysłowe

Klasa odporności ogniowej:

Materiał:

Panele składające się na skrzydło bramy wykonane są z blachy stalowej, standardowo powlekanej folią zabezpieczającą przed uszkodzeniami podczas transportu i montażu.
przeciwpożarowe

mcr TLB EI 60: EI2 60
mcr TLB EI 120: EI2 120

Kolor:

Bramy przeciwpożarowe są malowane na dowolny kolor z palety RAL

 

Dodatkowe informacje:

przeciwpożarowe 2      Bramy przesuwne z reguły wykonane są jako stale otwarte, zamykane tylko w czasie pożaru pod wpływem działania przeciwwagi. W pozycji otwartej bramę utrzymuje trzymacz elektromagnetyczny podłączony do instalacji alarmu pożarowego. Istnieje możliwość wyposażenia bram w napędy elektryczne, które automatycznie otwierają i zamykają bramę w czasie normalnej jej eksploatacji. Aby ułatwić komunikację pieszych np. w halach produkcyjnych, można wbudować w bramę stalowe drzwi przeciwpożarowe typu mcr ALPE.

 

 

 

Aprobata Techniczna ITB AT-15-7388/2007

Przeciwpożarowe stalowe bramy przesuwne i rozsuwne mcr TLB Certyfikat Zgodności ITB-1639/W
Przeciwpożarowe stalowe bramy przesuwne i rozsuwane mcr T

przeciwpożarowe 3       Bramy przeciwpożarowe montowane są w budynkach, w których konieczne jest wydzielenie stref zagrożonych wybuchem pożaru, np. w obiektach użyteczności publicznej, handlowych, zakładach produkcyjnych, garażach podziemnych. Pełnią funkcje przegród mających powstrzymać rozprzestrzenianie się ognia i dymu. Ponieważ mogą mieć różne konstrukcje, np.: przesuwne, rolowane, segmentowe, teleskopowe, nadają się do montażu w niemal każdych warunkach budowlanych.

Comments are closed.