aktualnosci gpsystem.pl

drzwi pcv

drzwi pcv

okna pcv

Przesuwne bramy przemysłowe

wisniowski_bramy_przemyslowe_bramy_podwieszane

 

 

Bramy podwieszane przesuwne WIŚNIOWSKI
– proste i ekonomiczne rozwiązanie

 

 

 

 

 

 

Kiedy brak miejsca w nadprożu uniemożliwia zamontowanie bramy segmentowej lub rolowanej, zastosuj bramę przesuwną podwieszaną. Taką bramą można zamknąć otwór o szerokości, z którą nie dają sobie rady bramy innego typu.

Ważną zaletą bram podwieszanych jest prosta, bez progowa konstrukcja. Skrzydła przesuwają się po szynie zamocowanej do nadproża, dzięki czemu nie ma potrzeby instalowania prowadnicy w posadzce. Bramy przemysłowe przesuwne można wykonać w wersji jednoskrzydłowej (skrzydło przesuwane na jedną ze ścian) lub dwuskrzydłowej (skrzydła rozsuwane na dwie strony otworu), z dowolnym podziałem skrzydeł. Dzięki specjalnie wyprofilowanej szynie prowadzącej i łożyskowanym wózkom jezdnym, bramy podwieszane są bardzo łatwe w obsłudze. Do ich otwarcia lub zamknięcia wystarczy użycie nawet niewielkiej siły.

Konstrukcja bram wykonana jest z elementów ocynkowanych. Blachy poszycia skrzydeł zabezpieczone są dodatkowo poliestrową powłoką w jednym z kilku standardowych kolorach. Gwarantuje to długoletnie użytkowanie bez konieczności konserwacji. W zależności od potrzeby bramy przemysłowe podwieszane można montować na zewnątrz lub wewnątrz budynku (jako przegrody pomiędzy pomieszczeniami).

Bramy te produkuje się w rozmiarach na zamówienie.

 

Brama z poszyciem trapezowym

Konstrukcja bramy oraz profil jezdny wykonany z kształtowników stalowych (wszystkie elementy ocynkowane ogniowo). Konstrukcja bezprogowa, podwieszana na specjalnie wyprofilowanej szynie z układem łożyskowanych wózków jezdnych.

Skrzydło/skrzydła pokryte blachą trapezową, ocynkowaną i powleczone warstwą poliestrową. Brama taka posiada układ przetłoczeń pionowy. Skrzydło wyposażone w zamek najazdowy hakowy z wkładką na klucz oraz uchwyt w kolorze czarnym.

Przeszklenia: przeszklenie z szybą zespoloną lub poliwęglanem jednokomorowym (dotyczy zarówno bram nieocieplanych jak i ocieplanych) oraz przeszklenie okienkami z podwójną szybą akrylową w czarnej ramce z ABS (można je zamontować tylko w bramach ocieplanych).

Kratki wentylacyjne: kratka PCV dostępna w kolorze brązowym i białym lub kratka ze stalowej blachy perforowanej, lakierowanej proszkowo w kolorze brązowym, czarnym lub białym.

Dodatkowy zamek: skrzydło bramy można wyposażyć w dodatkowy zamek (zwykły bądź atestowany)

Konstrukcja specjalna: istnieje możliwość wykonania konstrukcji bramy przygotowanej do indywidualnego wypełnienia przez Klienta lub o innej konstrukcji niż opisane.

Brama z poszyciem panelowym

Skrzydła wypełnione dwuściennym panelem (segment) z blachy stalowej ocynkowanej i powlekanej poliestrem. Panel ocieplony jest pianką poliuretanową o grubości 40 mm. Poszycie ma przetłoczenia poziome wąskie. Może być zamontowane w układzie zarówno poziomym, jak pionowym.

Bramy o poszyciu panelowym wykonywane są standardowo w kolorach:

Dostępne są również w kolorze drewnopodobnym.

Możliwe jest zamówienie bramy w dowolnym kolorze z palety RAL.

Comments are closed.