aktualnosci gpsystem.pl

drzwi pcv

drzwi pcv

okna pcv

Segmentowe bramy garażowe KRISPOL

Krispol logoSegmentowe bramy garażowe firmy KRISPOL to bramy o wysokim standardzie, gwarantujące komfort i wygodę oraz doskonałą izolację cieplną. Sekcje bram garażowych KRISPOL wykonane są z blach stalowych ocynkowanych ogniowo i powlekanych poliestrem. Grubość ich ścian wynosi 0,5 lub 0,7 mm. Wypełnienie sekcji stanowi warstwa bezfreonowej pianki poliuretanowej zapewniająca dobrą izolację termiczną i akustyczną.

 

NOWOŚĆ BRAMY SEGMENTOWE Z PANELEM O PONADSTANDARDOWEJ GRUBOŚCI 60 MM – JESZCZE CIEPLEJSZA

gpsystem_bramy_krispol

Ciepła brama – panel 40 lub 60 mm

Bramy segmentowe KRISPOL są zbudowane z paneli o grubości 40 mm wypełnionych pianką poliuretanową i uszczelnione na całym obwodzie oraz między segmentami. Kształt łuku górnego został tak zaprojektowany, by optymalnie dociskać górny panel bramy do nadproża. Dzięki temu bramy te posiadają jedne z najlepszych właściwości termoizolacyjnych na rynku: U=1,12 [W/m2K].

Dla domów energooszczędnych mamy ofertę specjalną: bramę VENTE K2 RFS 60 
o grubości zwiększonej do 60 mm. Ta wyjątkowo ciepła brama posiada dodatkowo podwójne uszczelnienie dolnego panela, uszczelnienia międzysekcyjne oraz dodatkową uszczelkę obwodową, niwelującą mostki termiczne pomiędzy ścianą 
a kątownikami. Umożliwia to osiągnięcie współczynnika U=0,9 [W/m2K].

1. Kształt łuku górnego
Ciepła brama - kształt łuku górnego
2. Ciepłe panele
Ciepla brama - ciepłe panele
3. Uszczelka dwuwargowa
Ciepła brama - uszczelka dwuwargowa
bramaK2

 

VENTE K2 RS

TŁOCZENIE SZEROKIE

Wzór, który sprawdzi się zarówno w domach o klasycznym, jak i nowoczesnym wyglądzie. Interesująca alternatywa dla przetłoczeń wąskich.

termoizolacyjnosc-150x150
Termoizolacja
od Uw=1,05 [W/m2K]
dotyczy bramy o wymiarach 5000×2450
5_lat_gwarancji-150x150 5 lat gwarancji
wymiar_home Produkt na wymiar

 

 

Termoizolacja od Uw=1,05 [W/m2K] dotyczy bramy o wymiarach 5000×2450 5 lat gwarancji Produkt na wymiar


k2_rf

 

VENTE K2 RF

BEZ PRZETŁOCZEŃ

Elegancka, prosta forma – dobrze komponuje się z różnymi rozwiązaniami architektonicznymi. Styl tej bramy podkreślić można stosując dodatkowo oryginalne detale dekoracyjne.

termoizolacyjnosc-150x150
Termoizolacja
od Uw=1,05 [W/m2K] dotyczy bramy o wymiarach 5000×2450
5_lat_gwarancji-150x150 5 lat gwarancji
wymiar_home Produkt na wymiar

 

Termoizolacja od Uw=1,05 [W/m2K] dotyczy bramy o wymiarach 5000×2450 5 lat gwarancji Produkt na wymiar


k2_rf

 

VENTE K2 RC

TŁOCZENIE WĄSKIE

Uniwersalny, popularny wzór, pasujący do domów w rozmaitych stylach. Jednym z atutów tego tłoczenia, jest atrakcyjny stosunek ceny, do wysokiej jakości bram.

termoizolacyjnosc-150x150
Termoizolacja
od Uw=1,05 [W/m2K] dotyczy bramy o wymiarach 5000×2450
5_lat_gwarancji-150x150 5 lat gwarancji
wymiar_home Produkt na wymiar

 

Termoizolacja od Uw=1,05 [W/m2K] dotyczy bramy o wymiarach 5000×2450 5 lat gwarancji Produkt na wymiar


bramy_garazoweDOSKONAŁA TERMOIZOLACJA

W bramach segmentowych zastosowaliśmy tzw. ciepłe panele o grubości 40 mm, wypełnione pianką poliuretanową i uszczelniliśmy bramę na całym obwodzie oraz miedzy segmentami. Dla bramy o wymiarach 5000 x 2250 (podwójnej) współczynnik przenikania ciepła U wynosi zaledwie U=1,09 W/(m²K).

 

2BRAMA NAPRAWDĘ CIEPŁA

Aby uzyskać maksymalną termoizolacyjność dodaliśmy także dwie wargi przy dolnej uszczelce między panelem, a podłożem. To rozwiązanie pozwala zatrzymać cyrkulację powietrza w miejscach, którymi mogłoby uciekać ciepło. Właśnie dzięki dbałości o takie detale nasze bramy posiadają jedne z najlepszych właściwości termoizolacyjnych na rynku.

 

3DBAMY O SZCZEGÓŁY

Kształt łuku górnego został tak zaprojektowany, by optymalnie dociskać górny panel bramy do nadproża. Brama stała się w ten sposób jeszcze bardziej szczelna i bezpieczna, bo nie jest możliwe odchylenie górnego panela do wnętrza.

 

 

4BEZPIECZEŃSTWO UŻYTKOWNIKÓW

Napędy stosowane w naszych bramach posiadają w standardzie wyłącznik przeciążeniowy, który unosi bramę o ok. 10 cm, w momencie gdy ta napotka na opór. Bramę automatyczną można też wyposażyć w fotokomórkę. To dodatkowe zabezpieczenie uniemożliwi zamknięcie urządzenia, jeśli w świetle bramy znajdzie się przeszkoda.

5BEZPIECZNY KSZTAŁT PANELI

Segmentom bram nadaliśmy specjalnie zaprojektowany, bezpieczny kształt, chroniący palce.

 

6ZABEZPIECZENIE PRZED OPADNIĘCIEM BRAMY

W każdej bramie, bez wyjątku, zamontowane jest dodatkowe zabezpieczenie przed opadnięciem bramy w przypadku zerwania sprężyny. Opatentowaliśmy również rozwiązanie, które umożliwiło zastosowanie tego zabezpieczenia w bramach ze sprężynami naciągowymi.

 

 

4aNIEZAWODNA AUTOMATYKA

Komfort obsługi bramy, to również jej niezawodna automatyka, która daje nie tylko gwarancję łatwego i bezproblemowego użytkowania, lecz także możliwość wpięcia bramy w dowolny system „domu inteligentnego”. Automatyka naszych bram, to urządzenia najlepszych, renomowanych producentów.

 

5aLEKKA W OBSŁUDZE

Każdą wyprodukowaną przez nas bramę, niezależnie od wymiaru, można bez problemu otworzyć jedną ręką, bez użycia siły. Jest to możliwe, dzięki dwóm sprężynom skrętnym, zapewniającym optymalne wyważenie bramy.

 

6aOPTYMALNE WYKORZYSTANIE PRZESTRZENI

Nie ujęto bramy w projekcie domu? U nas masz możliwość wyboru między 6 typami prowadzeń. Zamontujesz bramę w dowolnie zaprojektowanym garażu, optymalnie wykorzystując dostępną przestrzeń. Minimalna wysokość nadproża dla naszych bram z napędem to jedynie 80 mm!

 

7aUCHWYTY I KLAMKI

Niezależnie od tego, czy wybierzesz napęd ręczny czy automatyczny, możemy wyposażyć bramę w dwustronny uchwyt lub klamkę o ergonomicznym kształcie, które pozwolą bez wysiłku zamykać i otwierać bramę.

 

drzwi roboczeDRZWI BOCZNE

Perfekcyjnym uzupełnieniem bramy garażowej są dopasowane do bramy, zarówno kolorem jak i rodzajem przetłoczeń, boczne drzwi garażowe. Możliwości okleinowania niemal wszystkich fragmentów drzwi bocznych zapewnia spójne i estetyczne wykończenie elewacji garażu.

9aINDYWIDUALNE DODATKI

Jeśli masz jeszcze jakieś dodatkowe pomysły na dostosowanie bramy do twoich potrzeb, spróbujemy stanąć na wysokości zadania. Znajdziesz w naszej ofercie najróżniejsze dodatki: okna o różnorodnym rozmiarze i kształcie, otwory wentylacyjne oraz drzwi serwisowe, umożliwiające przejście przez bramę bez jej podnoszenia.

Comments are closed.