aktualnosci gpsystem.pl

drzwi pcv

drzwi pcv

okna pcv

Sprzedaż bram garażowych i napędów

Z satysfakcją informujemy iż jako efekt wieloletniej współpracy jako pierwsza firma z województwa łódzkiego otrzymaliśmy status : Salonu Firmowego

mapka

… u nas najlepsze marki …

Firma

GP SYSTEM – Stamet

na rynku województwa łódzkiego funkcjonuje od ponad 10 lat

Podstawowym kryterium przy wyborze wyrobów: bram, okien, drzwi, napędów, które sprzedajemy i montujemy, jest to czy ten wyrób jest na tyle dobry, iż użyłbym go do budowy własnego domu, garażu itp. We własnych domach mamy dokładnie te same wyroby, które oferujemy Państwu.

Wychodzimy z założenia, iż zarówno my, jako dostawca, jak i Klient budujący swój dom, nie możemy sobie pozwolić na zastosowanie wyrobu niskiej jakości. Naszą dewizą jest montaż wyrobów wysokiej jakości od uznanych, renomowanych producentów. To jakość materiałów oraz sprawdzone, odpowiednio zaprojektowane rozwiązania konstrukcyjne decydują o bezawaryjnym, długoletnim funkcjonowaniu wyrobu.

Zapraszamy

 

Firma GP SYSTEM – Stamet na rynkach województwa łódzkiego funkcjonuje od ponad 10 lat. Posiadamy sześć biur handlowych: Sieradz, Łódź, Pabianice, Bełchatów, Zduńska Wola, Wieluń. W tym okresie zamontowaliśmy tysiące wyrobów: bram garażowych, ogrodzeniowych, napędów, drzwi, okien i w tym okresie zaufało nam wielu klientów.

Jako właściciel firmy posiadam wykształcenie inżynierskie, w firmie pracują handlowcy z wieloletnim doświadczeniem (większość także posiada wykształcenie wyższe) i montażyści (z uprawnieniami np. elektrotechnicznymi po dobrych średnich szkołach zawodowych np. Technikum Elektroniczne). Cały czas doskonalimy swoje umiejętności gdyż postęp np.: w technikach montażu okiem w ostatnich latach jest znaczący.

Montujemy wyroby zgodnie z wytycznymi ITB oraz Zrzeszenia Montażystów Stolarki.

Na Państwa życzenie udostępnimy kontakt do klientów, u których montowaliśmy okna, bramy, drzwi, napędy. Posiadamy własne, wyszkolone ekipy montażowe.

Nasze ekipy są wyspecjalizowane:

– montażyści bram i drzwi „każdego dnia” montują bramy

– „ekipa okienna” zajmuje się montażem okien

– elektromonter – elektronik – montażem napędów.

Ta specjalizacja umożliwia osiągnięcie wysokiej jakości usług.

Uczestniczymy w spotkaniach i szkoleniach Zrzeszenia Montażystów Stolarki, gdzie zapoznajemy się na bieżąco z nowościami oraz doskonalimy umiejętności, aby utrwalić dobry standard montażu.

NIE SPRZEDAJEMY:

– bramy segmentowej – TYP SKŁADAK „wyprodukowanej samodzielnie przez instalatora” z przypadkowo kupionych części w hurtowni z wykorzystaniem panela segmentowego w drugim gatunku, bez certyfikatu CE.

– napędu bramy – TYP SKŁADAK „kompletowanego przez instalatora” wg zasady tylko siłowniki renomowanego dostawcy a pozostałe komponenty: centrala, radiolinia, piloty, lampa, nie oryginalne z najtańszych elementów, których następnie w przypadku konieczności naprawy nie da się zidentyfikować, bez CE.

Oferujemy wyrobu od uznanych producentów :

Krispol, Wiśniowski – polskich producentów oferujących wyroby na światowym poziomie technologicznym. Precyzyjnie skonstruowane, sprawdzone w laboratoriach firmowych, wykonane wg określonego reżimu jakościowego. Każdy kto widział produkcję w fabrykach Krispol i Wiśniowski ma wiedzę, iż technologia ich wykonania jest nie gorsza, niż u innych producentów europejskic , a niektóre zastosowane rozwiązania lepsze dla klienta. Nie bez powodu firmy te podbijają rynek polski i rynki Unii Europejskiej, a polski przemysł stolarki otworowej (okna, drzwi, bramy) już jest, albo wkrótce będzie, największy w Europie, z własnymi dobrymi rozpoznawalnymi markami jakościowych wyrobów.

Normstahl – wyroby uznanego europejskiego producenta.

NIE MONTUJEMY OKIEN:

– gdy nie jest zachowany dobry standard montażu( np. bez poszerzeń systemowych pod balkonami które są najlepszym rozwiązaniem w 90% przypadków gdy brak ostatecznej posadzki ) , za standard montażu odpowiada e nas już handlowiec i on musi dopilnować wszystkich szczegółów zgodnie z zasadami Zrzeszenia Montażystów Stolarki
– do nierównych otworów z nieregularną powierzchnią
– gdy brak w oknach posadzki lub zamiennie poszerzeń systemowych, nie montujemy okien w powietrzu, z otworem na dole, na cegłach itp.
– bez listwy lub kilkunastocentymetrowymi fragmentami listwy pod parapetowej.

Okna montujemy dokładnie wg wytycznych ITB oraz Zrzeszenia Montażystów Stolarki (więcej o montażu okien w zakładce “MONTAŻ”)

– nigdy nie sprzedawaliśmy drzwi „ niskiej jakości np. : „chińskich- stalowych i innych ” gdy kilka lat temu z powodu niskiej ceny pojawiły się one na rynku. Po pierwszych oględzinach tego typu wyroby stwierdziliśmy, iż jest on zbyt niskiej jakości, nie posiada żadnych właściwości termicznych , jest tani i „ nic nie wart” , nie zamontowali byśmy ich w własnym domu , a dla klienta – nabywcy będzie to w perspektywie 2-3 lat tylko problem . . Jest to dla nas podstawowe kryteriu przy wyborze wyrobów które montujemy- sprzedajemy – czy ten wyrób jest na tyle dobry iż użył bym go do budowy własnego domy , garażu , komórki . . „ Pozostaliśmy” przy droższych solidnych wyrobach (choć narażaliśmy się początkowo na zarzut, iż mamy „drogie drzwi”):

– drzwiach stalowych polskich Gerda , KMT

– drewnianych Cal, Stolpaw, Wiatrak, Parmax

Dziś z satysfakcją stwierdzamy iż nasz wybór wynikającyu z wiedzy i doświadczenia , postawienie na rozsądek , na jakość był słuszny , gdy widzimy klientów którzy po niewielu zimach użytkowania przychodzą wymienić „ te tanie drzwi” na lepsze , oraz nowych klientów którzy do domów myśla o nowych bardzo ciepłych i trwałych drzwiach drewnianych lub stalowych przy wejściu stwierdzaja „ nie interesują mnie tanie drzwi, chce dobre na lata ” – „sąsiad już się na tym zawiódł”…

Dobieramy wyroby pod potrzeby konkretnego budynku oraz klienta i tak w zakresie bram oferujemy:

Bramy segmentowe:

Idealne do garaży przydomowych, ogrzewanych z powodu dobrych właściwości termicznych. Bramy garażowe segmentowe idealnie sprawdzają się w garażach przydomowych, gdzie wymagana jest skuteczna ochrona przed utratą ciepła. Użycie stalowych paneli o grubości 40-42 mm, lub 45 mm wypełnionych pianką poliuretanową, a także uszczelnień na całym obwodzie bramy i pomiędzy segmentami, powoduje że segmentowe bramy od GP System Łódź uzyskują najwyższą izolacyjność termiczną i akustyczną. Montujemy wyroby tylko renomowanych producentów: Normstahl, Novoterm, Krispol, AW Wiśniowski. Nie proponujemy bram wykonywanych chałupniczo, tzw. składaków. Każda brama oferowana przez GP System posiada znak CE. Wyroby bez tego znaku lub aprobaty ITB nie mogą być stosowane w budownictwie. Znak CE potwierdza tabliczka na płacie bramy. Posiadamy największy na rynku wybór bram w kolorach drewnopodobnych – ponad 40 dekorów!

Bramy uchylne oraz dwuskrzydłowe:

Bramy garażowe uchylne to popularne i niedrogie zamknięcie garażu. Zalecane są przede wszystkim do garaży wolnostojących i budynków gospodarczych. Prosta i solidna konstrukcja bramy gwarantuje długoletnie, bezawaryjne działanie bramy. Bramy garażowe uchylne wykonywane są w wymiarach standardowych lub na indywidualne zamówienie. Można je wyposażać w dodatkowe opcje: docieplenie skrzydła, drzwi serwisowe, poziomy układ poszycia, niestandardowy kolor, przetłoczenia wentylacyjne.

Bramy roletowe:

Płaszcz bramy rolowanej wykonany jest z profili aluminiowych wypełnionych bez freonową pianką poliuretanową. Porusza się pionowo w aluminiowych prowadnicach i nawija na wał zamontowany w nadprożu. Prowadnice wyposażone są w specjalne szczotki, dzięki czemu brama przesuwa się płynnie i cicho. Pancerz zwija się do puszki zamontowanej na nadprożu. Brama nie posiada prowadnic podsufitowych. W konsekwencji całą przestrzeń można zaaranżować według potrzeb.

Napędy automatyka bram garażowych ogrodzeniowych:

Oferujemy automatykę bram garażowych oraz ogrodzeniowych uznanych producentów: Nice, Faac.Beninca . Wszystkie te firmy maja oficjalne przedstawicielstwa w Polsce co gwarantuje pełny dostęp do urządzeń , serwisu gwarancyjnego i części.

Zastosowanie automatyki od tych producentów gwarantuje Państwu wysoka jakość oraz dostęp do cześci zamiennych po wielu latach. Często po 10 latach eksploatacji zużyciu ulega drobna cześć za kilkadziesiąt złotych i tylko ja trzeba wymienić by urządzenie funkcjonowało kolejnych kilka lat. Nie da się tego zrobić gdy nie można „ dostać części” do innego automatu z „krótkotrwałego” importu lub urządzenia marketowego . Firma oferuję automatykę do bram wjazdowych, garażowych, szlabanów ze sterowaniem radiowym, po automatykę osłonową – siłowniki do rolet okiennych. Zastosowanie automatyki ułatwia życie. Stosowane przez nas automaty zapewniają użytkownikowi bezpieczeństwo i komfort, a to, co je wyróżnia to wyjątkowa elegancja, nowoczesne wzornictwo i niezawodność.

Okna : tylko od uznanych krajowych producentów z firm :

KRISPOL – profil Salamander – renomowany producent bram kilka lat temu rozpoczął produkcje okien na jednym z najlepszych profili Salamande , nie idąc na kompromisy jakościowe z najlepszymi okuciami Winkhaus , a co najważniejsze okna są najwyższej jakości – bogate wyposażenie , dobrze- dokładnie wykonane.

VETREX – profil Veka , okucia Roto , lider rankingu Pro Ouality – to mówi samo za siebie , wysoka jakość – precyzja wykonania .

ADAMS – profil Schuco .- okna od uznanego producenta na bazie jednego z najlepszych profili okiennych SCHUCO

Blisko 90% montowanych przez nas okien to wyroby z pakietami 3 szybowymi o parametrach Ug-05W(m2K) z zastosowaniem poszerzanych lub docieplanych profili okiennych, co przekłada się na bardzo dobre parametry techniczne okna na poziomie Uw -08/0,7 W(m2K). Są to okna z grupy Premium gwarantujące klientowi bardzo dobre parametry termiczne lecz co najważniejsze bardzo wysoka jakość wykonania . Dobór do sprzedaży wyrobów od tych producentów gwarantuje nam bardzo małą ilość reklamacji na wyroby a zamawiającemu komfort i niezawodność na długie na długie lata . By poznacz szczegóły konkretnych rozwiązań zapraszam do podstroi z poszczególnymi wyrobami oraz do podstrony o montażu .

 

Drzwi drewniane

W drzwiach drewnianych dzięki zastosowaniu klejonek drewnianych ( cienkie płaty drewna klejone na przemian słojami co daje odporność na krzywienie i wzrost sztywności o 30% ) praktycznie zlikwidowano proces „ paczenie się drewna” Drzwi są bardzo stabilne trwałe , ciepłe dzięki naturalnym właściwością drewna oraz zastosowaniu wkładek termicznych np. z styropianu XPS itp. . Grubość drzwi wzrosła z 68 mm do 80 – 90 , termiczność drzwi wynosi często znacząco poniżej 1W/m2K . Ponadto co nie bez znaczenie drzwi mają piękny naturalny wygląd. Producenci wprowadzili wiele nowych wzorów klasycznych i nowoczesnych.

 

Drzwi stalowe

W drzwiach stalowych obserwujemy wysiłki producentów by poprawić parametry termiczne i sztywność ościeżnic poprzez zastosowanie: wkładek termicznych , zastosowania ciepłych ościeżnic aluminiowych lub drewnianych . Dla poprawy estetyki producenci wprowadzają regularnie nowe wzory, nowe kolory drewnopodobne oraz rozwiązania drzwi stalowych ( konstrukcja ) z wykończenie zewnętrznym z przetworzonego drewna.

Nasze wybrane realizacje:

realizacja8 realizacja3 realizacja6-150x150

realizacja2 realizacja5 realizacja1

realizacja7 realizacja9 Nasze realizacje

Comments are closed.