aktualnosci gpsystem.pl

drzwi pcv

drzwi pcv

okna pcv

Promocje

CIEPŁO W TRZYSZYBOWYM PAKIECIE

Przez okna ucieka nawet 40% ciepła. Zakup okien o doskonałych parametrach i niskim współczynniku przenikania cieplnego to inwestycja, która zwróci się w postaci niższych rachunków za ogrzewanie. Zgodnie z tendencją do stałego zwiększania energooszczędności domów i zmianami warunków technicznych, standardem w oknach stają się pakiety trzyszybowe o współczynniku Ug między 0,7 a 0,5 W[m2K]. Teraz trzecia szyba o 50% taniej.

CIEPŁE BRAMY GARAŻOWE Z PANELEM 60 MM 15% TANIEJ

Planujesz zakup bramy garażowej? To świetnie. Teraz nie musisz rezygnować z komfortu cieplnego. Tylko do końca roku mamy dla Ciebie ofertę specjalną. Gdy garaż jest zintegrowany z bryłą domu, warto zainwestować w bramę o dobrym współczynniku przenikalności cieplnej. Ten warunek spełniają bramy garażowe VENTE. Funkcjonalne, solidne, bezpieczne i dopasowane wyglądem do elewacji zapewnią komfort cieplny i wygodę użytkowania przez długie lata. Najcieplejsze bramy KRISPOL bez tłoczenia i z wąskim tłoczeniem w typowych wymiarach teraz 15% taniej.

WYGODNA OBSŁUGA W KAŻDYCH WARUNKACH

Nasze bramy wyposażamy w automatykę STARCUS. Dzięki niej zdalne sterowanie jest wygodne i szybkie. W estetycznych wzorniczo modelach ukryte są wytrzymałe mechanizmy o doskonałych parametrach technicznych. Teraz komfort możesz mieć już od 399 zł przy zakupie z dowolną bramą segmentową. Szczegóły dostępne są we wszystkich punktach sprzedaży KRISPOL.

KORZYSTAJ Z ZALET AUTOMATYCZNYCH ROLET ZEWNĘTRZNYCH

Roleta wyposażona w automatykę oznacza pełen komfort i szybkość jej używania na co dzień. Wystarczy jeden przycisk, aby wprawić roletę w ruch i cieszyć się jej zaletami. Automatyka STARCUS do rolet to wytrzymałe mechanizmy o doskonałych parametrach, które zostały ukryte w estetycznych modelach. Teraz automatyka STARCUS do rolet już od 109 zł netto przy zakupie rolet zewnętrznych.

 

Comments are closed.