aktualnosci gpsystem.pl

drzwi pcv

drzwi pcv

okna pcv

Promocje

III etap treningowy – Precyzyjne prowadzenie i dobra taktyka
to gwarancja spokoju na boisku i…w domu

W najnowszej promocji dajemy aż 20% rabatu na wybrane bramy garażowe KRISPOL:

Segmentowe bramy garażowe z prowadzeniem E

Najcieplejsze segmentowe bramy garażowe KRISPOL z panelem o grubości 60 mm

Sytuacje na boisku wymagają szybkich i trafnych decyzji. Promocja obowiązuje tylko od 7 do 13 maja.

Precyzyjne prowadzenie

Dobre prowadzenie to element sukcesu na boisku. Zapewnia kontrolę nad piłką i dowodzi świetnej techniki. Jest szczególnie ważne podczas wyprowadzania piłki z defensywy do ofensywy i pozwala stworzyć sytuację bramkową.

Dla tych, którzy są w podbramkowej sytuacji mamy aż 20% rabatu na bramę z precyzyjnym prowadzeniem E.

Brama garażowa z prowadzeniem E to bezpieczeństwo i komfort, zarówno w montażu, jak i obsłudze. Dzięki mniejszym ograniczeniom zabudowy znajduje znacznie szersze zastosowanie w różnych, często niestandardowych warunkach zabudowy.

Taktyka na ciepły garaż

Budowa domu wymaga podjęcia wielu taktycznych decyzji. W większości przypadków to przecież inwestycja na całe życie. Warto zaplanować wcześniej zakup odpowiednich produktów, które pozwolą zaoszczędzić pieniądze i przede wszystkim zatrzymać ciepło w domu.

Ten warunek spełniają najcieplejsze bramy garażowe KRISPOL z panelem o grubości 60 mm. Najlepszą izolację cieplną zapewniają panele o grubości 60 mm na całej wysokości, także w miejscu łączenia. Ta wyjątkowo ciepła brama posiada podwójne uszczelnienie dolnego panelu, uszczelnienia międzysekcyjne oraz dodatkową uszczelkę obwodową niwelującą mostki termiczne pomiędzy ścianą a kątownikami. Umożliwia to osiągnięcie doskonałego współczynnika U=0,9 [W/m2K].

Comments are closed.