aktualnosci gpsystem.pl

drzwi pcv

drzwi pcv

okna pcv

Promocje

baner-HATTRICK-maj-2017-2

STRZEL PROMOCYJNEGO HATTRICKA I ZYSKAJ POTRÓJNIE!

Wyobraź sobie ultraciepłą bramę z panelem o grubości 60 mm, napędzaną komfortową oraz wytrzymałą automatyką STARCUS i sterowaną smartfonem dzięki nowoczesnemu systemowi KRISPOL HOME MANAGER. To wszystko jest dostępne dla Ciebie w atrakcyjnej cenie bez VAT tylko do 30 czerwca lub do wyczerpania zapasów.

Szczegóły promocji

hattrick-najcieplejsze-bramy

Ciepła, cieplejsza, najcieplejsza

Segmentowa brama garażowa z oferty KRISPOL z panelem o grubości 60 mm została stworzona dla domów energooszczędnych i tych budowanych z myślą o przyszłych oszczędnościach związanych z codzienną eksploatacją. Podwójne uszczelnienie dolnego panela z podłożem, podwójne uszczelnienia międzysekcyjne oraz dwuwargowa uszczelka obwodowa, to elementy konstrukcji, które pracują na rzecz jak najlepszej izolacji termicznej. Szeroka gama oklein i kolorów z palety RAL pozwala dopasować bramę do domów o różnych stylach architektonicznych oraz do pozostałych elementów stolarki KRISPOL.

hattrick-automatyka

Komfort na pilota

Brama napędzana nowoczesną i komfortową automatyką STARCUS, to gwarancja oszczędności czasu na co dzień. W estetycznych obudowach ukryliśmy wytrzymałe mechanizmy o doskonałych parametrach technicznych:
– wbudowany odbiornik radiowy
– podświetlenie LED
– funkcja automatycznego zamknięcia
– możliwość podłączenia fotokomórek
– blokada przypadkowego otwarcia bramy
– płynna regulacja siły nacisku
– ergonomiczne piloty w nowoczesnym designie.

hattrick-sterowanie-khm

Brama w zasięgu smartfona

System KRISPOL HOME MANAGER to wygoda sterowania bramą wjazdową i garażową za pośrednictwem smartfona. Aplikacja wykorzystuje technologię Bluetooth Smart tworząc niezależną, bezpieczną sieć w otoczeniu domu. Daje równoczesny dostęp wielu użytkownikom w tym samym czasie. KRISPOL HOME MANAGER, to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którym zdarza się gubić pilota oraz dla tych, którzy nie rozstają się ze swoim smartfonem.

 

Comments are closed.